Kryptingą ir nuoseklų darbą vystant darbuotojų saugos ir sveikatos sistemą grupės įmonėse vainikavo gauti sertifikatai

Nuo 2016 m. gegužės mėnesio jau trys AB „Grigeo Grigiškės“ įmonių grupės bendrovės gali didžiuotis sėkmingai įdiegusios darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemą OHSAS 18001:2007.

AB „Grigeo Grigiškės“, AB „Grigeo Klaipėdos Kartonas“ ir UAB „Grigeo Baltwood“ turimi sertifikatai patvirtina, jog įmonės atitinka darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemos standarto reikalavimus – identifikuoja ir vertina profesinę riziką, numato rizikos veiksnių valdymo priemones, užtikrina saugius darbo metodus, nuolat gerina darbuotojų saugą ir sveikatą bei skatina pačius darbuotojus saugiai dirbti saugojant savo ir kitų sveikatą.

Nieko nėra vertingiau už žmogaus sveikatą ar juo labiau jo gyvybę, todėl AB „Grigeo Grigiškės“ įmonių grupė itin nuosekliai dirba, siekdama formuoti saugaus darbo kultūrą visose grupės įmonėse. Nuolat investuojame į  saugios darbo aplinkos kūrimą, įgyvendiname įvairias prevencijos priemones, organizuojame nuolatinius darbuotojų mokymus saugaus darbo temomis, skatiname sveiką gyvenimo būdą ir rūpestį savo bei aplinkinių saugumu ir sveikata. Tai – ne formalumas, bet Grigeo gyvenimo būdas.

Grįžti atgal